• Із Троєщини до центру за 50 хвилин — новий веломаршрут

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    П'ятниця, 13 березня 2015 року
У столиці з'явиться перший магістральний веломаршрут відстанню понад 20 км — від Європейської площі до Троєщини. Веломаршрут проходить схилами Хрещатого парку, іде через Пішохідний міст, вул. Труханівську до Московського мосту. Далі тягнеться проспектом Ватутіна до перехрестя із вул. Маяковського: у нього входить вся вул. Бальзака, вулиці Цвєтаєвої, Сабурова та Драйзера, повідомляє «Сегодня».

Проект почнуть втілювати вже цього року.

«Поки обговорюємо перші два етапи — вул. Труханівська та схили Хрещатого парку. На цій ділянці не планується створення окремих велодоріжок: на Трухановській уже є асфальтне покриття, тому планується лише встановити нове освітлення. Тут пріоритет матимуть пішоходи та велосипедисти. Для авто буде введене обмеження швидкості до 30 км/год. А у Хрещатому парку потрібно зміцнювати схили і ремонтувати серпантин», — розповідає радник голови КМДА із розвитку велоінфраструктури Ксенія Семенова.

Для інших ділянок маршруту знадобляться велодоріжки. В основному вони проходитимуть тротуарами, а подекуди велосмуги будуть обладнані на проїжджій частині. Фінансове питання поки залишається відкритим. У 2015 році на велоінфраструктуру в бюджеті закладено 15 млн грн, і все залежить від того, чи буде ця сума виділена у повному обсязі.

За словами велосипедистів, за новим маршрутом із Троєщини до центру можна буде доїхати на велосипеді за 50 хвилин.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...