• Волонтер привласнив 100 тисяч гривень допомоги бійцям АТО

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    П'ятниця, 13 березня 2015 року
У столиці затримано 35-річного киянина, що привласнював гроші, які люди перераховували на допомогу солдатам у зоні бойових дій. До міліції звернулися інші волонтери, які відчули, що їхній колега нечистий на руку, повідомляє «Сегодня».

Шахрай привласнював гроші протягом кількох місяців. А одного разу навіть інсценував власне викрадення.

«Подзвонив серед ночі дівчині-волонтерці. Сказав, що потрапив у полон у Донецькій області. І за його звільнення нібито просять перерахувати на картку 20 тисяч гривень. Дівчина повірила, знайшла гроші. А він, як виявилося, все просто вигадав. А незабаром після цього випадку поїхав із сім’єю відпочивати за кордон», — розповідає прес-офіцер Дніпровського РУВС Олена Василяка.

За його власним визнанням, спочатку він і правда допомагав армії, але, коли люди почали перераховувати величезні суми, спокусився і почав залишати гроші собі. При цьому у «волонтера» була основна робота, нестачі у грошах не було. Йому інкримінують статтю 190 «Шахрайство». За нею йому загрожує до трьох років ув'язнення. Загалом, за попередніми даними, «волонтер» привласнив 100 тисяч гривень.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...