• КМДА вирішила, що робити із жовто-блакитними парканами

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Середа, 11 березня 2015 року
Коли настає весна, необхідно приводити до ладу не лише себе, а й місто, в якому живеш. Із 16 березня у столиці стартує двомісячник благоустрою, повідомляють «Вести».

Голова департаменту благоустрою КМДА Дмитро Білоцерковець каже, що у Києві будуть робити все те, що завжди роблять під час таких заходів: пиляти аварійні дерева, фарбувати урни, лавочки тощо. За його словами, найближчим часом буде опублікований графік проведення суботників по районах, аби до прибирання зміг залучитися кожний житель столиці.

Крім того, паркани вздовж доріг будуть знову фарбувати в національні кольори. Влада вирішила не витирати фарбу, яка з'явилася на всіх мостах, парканах, парапетах. Навпаки, її збираються освіжити.

«Ці акції не були узгоджені із владою міста. Але ми розуміємо патріотичний порив киян і поділяємо його. З іншого боку, є люди, які вважають, що це неестетично, особливо в історичному центрі міста. Тому прийняли таке рішення: там, де торік недофарбували синьо-жовтою фарбою, ми дофарбуємо. А решту огорожі фарбуватимемо, як і належить, у чорний чи сірий кольори», — розповів Білоцерковець.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...