• У столиці розробляють дизайн автомобілів патрульної поліції

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 11 березня 2015 року
В МВС розробляють дизайн автомобіля для патрульної поліції, яка замінить ДАІ. Очікується, що у столиці така поліція з’явиться вже до кінця весни.

Ескізи дизайну нової патрульної машини міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виклав на своїй сторінці на «Фейсбуці», і запрошує громадян до їхнього обговорення.

Один із основних варіантів — автомобілі із шахівницею з боків, подібний до маркування типу «Баттенберг» поліцейських автомобілів у Британії. Наголошується, що такий вигляд машини покращує її видимість в різних умовах та в різний період доби. А контрастний окрас може бути добре реалізований у кольорах національного прапора у вигляді яскравих синьо-жовтих квадратів з боків.

На подібний дизайн після Британії перейшли і країни Британського співтовариства, Австралія, Нова Зеландія, окремі європейські країни та Гонконг, дається довідка на сторінці міністра.

Готується для нового українського автомобільного патрулю і нова форма. Як саме вона виглядатиме, у відомстві мають повідомити за кілька тижнів, але обіцяють, що нова форма буде зручнішою в носінні за стару, зносостійкою і помітною на вулиці. Затверджений поки що лише її колір — це буде темно-синій.
Підписатися:

Коментарі