ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Києві проходить новорічний квест — перегони станціями побажань

Велика Епоха

У Києві на Софійській площі проходить святковий квест — перегони станціями побажань. На кожній із 7 станцій потрібно виконати особливий ритуал, щоб отримати «Сертифікат Щастя» в резиденції Святого Миколая.

#img_center_nostream#На Володимирському проїзді й на Софійській площі розташовані два інфоцентри, повідомляють організатори квесту на своїй сторінці у «Фейсбуці». Тут ті, хто бажає взяти участь у квесті, отримають «Сертифікат Щастя», до якого додається мапа з відміченими станціями побажань: любові, сили, добробуту і т.п. На кожній станції потрібно виконати особливий ритуал.

За кожен пройдений етап квесту вартові гри ставлять печатку в сертифікаті. Після збору всіх 7 печаток «Сертифікат Щастя» завіряється основною печаткою в резиденції Святого Миколая.

Щодня о 20:00, в кінці гри, між двома дзвіницями Софії Київської та Михайлівського Золотоверхого храму створюється живий ланцюг щастя: всі учасники квесту беруться за руки й бажають один одному щастя в Новому році.

Раніше «Велика Епоха» повідомляла, де в столиці відкриються святкові ярмарки і як пройде святкування Нового року на Контрактовій площі.

Дивіться мапу святкувань Нового року та Різдва у Києві від «Великої Епохи»: