ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Білій Церкві на день міста відбудеться велопарад

Велика Епоха

У день святкування дня міста 10 вересня 2016 року в Білій Церкві відбудеться велопарад. Кожен учасник велопараду не тільки отримає незабутні враження, а й зможе надати допомогу військовим на сході України.

#img_center_nostream#Організатор велопараду — фонд «Рух молоді», який підтримує в суспільстві здоровий спосіб життя та добрі справи. За кожного учасника велопараду, який завчасно зареєструється і з'явиться на старті, організатори заходу передадуть по 10 грн. білоцерківській волонтерській групі, яка займається потребами військових на сході нашої країни.

Усіх зацікавлених організатори заходу просять ознайомитися з інструкцією:

1. Підготуйте велосипеди для велопараду завчасно — підкачайте колеса, підтягніть ланцюги, ретельно зафіксуйте деталі тюнінгу. Візьміть із собою велозамок.

2. Реєстрація. Перед початком велопараду необхідно зареєструватися біля стійки організаторів і отримати номерок. Для цього потрібно повідомити своє ім'я і прізвище. Не хвилюйтеся, якщо ви зареєструвалися тут, це буде швидко. До того ж, якщо Ви зареєструвалися серед перших 100 учасників, ви гарантовано отримаєте наш фірмовий сувенір велопараду.

3. Рух у колоні. Будь ласка, дотримуйтесь правил дорожнього руху в колоні. Повороти вправо і вліво необхідно показувати витягнутою рукою в відповідну сторону, зупинку — піднятою рукою вгору. Якщо у Вас раптом щось сталося — потрібно з'їхати вправо й зупинитися. До вас під'їдуть ті, хто супроводжують.

4. Маршрут: старт (БК «Сільмаш») — Соборна площа — Замкова гора — парк «Олександрія» (центральний вхід) — парк Слави — пам'ятник Голодомору — фініш (БК «Сільмаш»).

Для участі у велопараді потрібно заповнити форму.

Де: Україна, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 1/19, біля виконкому.

Коли: 10 вересня 2016 р

Реєстрація: з 9:00 до 10:00.

Місце реєстрації: вул. Я. Мудрого, поруч зі сценою в тенті «Рух Молоді»

Старт: о 10:30