ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

28 травня — Всеукраїнський велодень

Велика Епоха

У різних містах країни 28 травня відбудеться Всеукраїнський велодень, який продемонструє необхідність створення цивілізованих і безпечних умов для велосипедистів, що відповідають європейським стандартам, пишуть у «Фейсбуці» організатори на сторінці події в Києві (події в інших містах шукайте тут).

#img_center_nostream#Тисячі людей, незалежно від віку і стилю катання, проїдуть центральними вулицями міст та селищ України, щоб привернути увагу до здорового і активного способу життя, безпеки і взаєморозуміння з водіями на дорогах.

#img_center_nostream#Кожен з учасників може приєднатися до однієї з тематичних колон: дитячо-батьківської (маршрут якої буде коротший), патріотичної, колони стильних і незвичайних велосипедів, костюмованої, корпоративної.

Очікувана кількість учасників — близько 10 млн.

#img_center_nostream#В Києві свято продовжиться в парку «Дружби народів». Молодих учасників чекають веселі конкурси, ігри та призи. Дорослі зможуть спробувати себе в оригінальному велосипедному змаганні, навчитися надавати першу медичну допомогу, визначити кращого веломайстра міста, смачно поїсти, потанцювати під запальні біти діджеїв, насолодитися драйвовим концертом і взяти участь у створенні чистого простору навколо себе після акції.

#img_center_nostream#Окремою подією стане благодійний Велоквест — найбільша за кількістю учасників велосипедна гра в Україні. Метою гри буде збір коштів на потреби онкохворих дітей.

Місце збору, маршрут і час старту для різних районів Києва тут:

Дарницький район;

Деснянський район;

Дніпровський район;

Голосіївський район;

Оболонський район;

Подільський район (Виноградар);

Солом'янський район (Борщагівська колона);

Святошинський район (+ Буча, Ірпінь);

Шевченківський район.

#img_center_nostream#Питання та пропозиції можна писати на адресу [email protected].

Для участі в акції буде запрошено посли іноземних держав.

Всеукраїнський велодень в Києві в 2015 році:

Поки в Києві немає достатньої кількості велодоріжок, але вже є комфортна велопарковка з душем і велокафе, де можна випити чашечку кави і замовити техобслуговування велосипеда. Крім того, все, що потрібно знати велосипедистам Києва та інших міст України, вони можуть знайти на інтерактивній мапі.