ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві обіцяють облаштувати 600 км велодоріжок

Велика Епоха

Міська влада столиці пообіцяла прокласти і облаштувати для безпечного руху 600 км велодоріжок. Доріжки буде прокладено з Оболоні до центру і з Подолу на Хрещатик. Про це повідомляє «5 канал».

#img_center_nostream#За словами голови столиці Віталія Кличко, для такої масштабної роботи вже розроблено відповідний план і розглядається можливість розташувати велодоріжки в центрі міста. Для цього виділяються окремі смуги.

#img_center_nostream#«Однак, щоб ця схема запрацювала, необхідно навести порядок з автомобілями, які кидають де завгодно — побудувати парковки і змусити власників транспортних засобів дотримуватися загальноприйнятих правил. Зараз ми будуємо необхідну інфраструктуру — в минулому році проклали велодоріжку з Троєщини до Європейської площі, до кінця року відкриємо велодоріжку з Оболоні до центру, плануємо зв'язати Поділ з Хрещатиком», — зазначив Віталій Кличко.

#img_center_nostream#За очікуваннями міського голови, найближчим часом велосипед стане одним з найпопулярніших видів пересування в столиці: «Велонапрямок для мене, не тільки як для людини, що любить велосипед, а як для жителя мегаполісу, завжди буде у пріоритеті».

Дізнайтеся також про користь велосипеда для здоров'я і як взяти участь у підрахунку велосипедистів Києва.