• Кияни підтримали петиції про заборону кульків та вирубки лісів

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    П'ятниця, 29 квітня 2016 року

У Києві набрали необхідну кількість підписів відразу дві петиції: одна з них закликає заборонити вирубку лісів і знищення скверів, а інша — заборонити використовувати і продавати пластикові пакети. Петиції подано на розгляд до Київради.

Електронна петиція із закликом заборонити законом вирубку зелених зон міста зібрала 10382 підписи.

Автор цієї ініціативи пропонує заборонити переведення парків, лісопарків, скверів, лісів та інших зелених зон міста з лісового фонду до загального. На його думку, це попередить свавільну вирубку дерев під забудову.

Петиція з вимогою заборонити продаж і використання поліетиленових пакетів набрала 10415 голосів.

За словами автора петиції, викинутий на смітник пластиковий пакет розкладається більше 100 років.

У петиції повідомляється, що в багатьох країнах вже прийняті або розробляються законодавчі акти, які забороняють використовувати такі пакети. Як альтернативу покупцям пропонують паперові пакети або інші, які не шкодять довкіллю і безпечні для людини.

«Велика Епоха» раніше повідомляла, що депутати Київради підтримали петиції про захист від забудови південної частини масиву Осокорки і Голосіївського парку.

Зараз кияни також підписують петицію, яка закликає захистити від забудови затоку Верблюд.

Щоб допомогти Києву стати більш зеленим, можна взяти участь в акції «Tree-challenge — Посади дерево» і залишити на сайті «Паркоідея» пропозицію про те, як поліпшити щось у конкретному парку чи сквері Києва.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...