• У Києві можна зарядити електромобіль на швидкісних станціях підзарядки

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Четвер, 28 квітня 2016 року

Київські власники електромобілів тепер можуть користуватися двома потужними швидкісними зарядками, повідомляється на сайті Ain.ua.

Компанія Oxygen Group (автосалон) відкрила перші дві швидкісні станції зарядки акумуляторів для електрокарів. Вони здатні зарядити акумулятор автомобіля до 50% за 15 хвилин, а до 80% — за півгодини.

Станції встановлено на вулиці Здолбунівській та проспекті Науки, а до кінця року планується створити мережу з кількох десятків таких АЗС, охопивши міста-мільйонники та основні траси України.

Станції для зарядки виготовляє європейська компанія Efacec. На її продукцію є сертифікати відповідності нормам Японії та Євросоюзу.

Ці електрозаправки мають потужність 90 кВт і підтримують режим прискореного заряду за стандартами:

  • CHAdeMO (для машин японського виробництва);
  • Combo Charge System T2 (авто європейського виробництва, Tesla для європейського ринку);
  • змінна трифазна напруга (електромобілі з вбудованим зарядним пристроєм змінного струму).

На зарядних станціях Oxygen можуть одночасно заряджатися два автомобілі з різними типами батарей. Власник авто може визначати обмеження на видавану потужність.

Щоб розрахуватися за зарядку, водієві необхідно мати платіжну карту (на картку можна замовити абонемент на місяць/рік або на кількість підзарядок). На станції клієнти можуть авторизуватися за допомогою QR-коду, карти RFID тощо. Постійні клієнти зарядних станцій можуть скористатися wi-fi.

Oxygen Group, крім станцій, відкрила салон продажу електромобілів в Україні. Клієнти автосалону зможуть безкоштовно заряджати свої авто.

Читайте також про мапу Plugshare, на якій помічено місця, де можна зарядити електромобіль.

Нагадаємо, що в Україні розширять мережу станцій підзарядки «Тока» для електромобілів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...