ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Новий водневий кросовер Hyundai випустять у 2017 році

Велика Епоха

Керівники корейської компанії Hyundai 2017 року випустять нову модель автомобіля з силовою установкою, яка працює на водневих паливних елементах нового покоління, повідомляє видання Autocar.

#img_center_nostream#Як стверджується, цей водневий кросовер перевершить нинішній ix35 Fuel Cell (відомий також під назвою Тucson Fuel Cell), який з'явився у 2013 році.

Представники Hyundai планують випускати нову модель кроссовера протягом чотирьох років і продати мінімум 10—15 тис. авто, проте точний обсяг виробництва офіційно поки не підтверджено.

Розробники під час створення авто приділили увагу зниженню маси, а не підвищенню продуктивності силової установки.

Як пише видання Autocar, новий автомобіль за рахунок великого масштабу виробництва буде дешевшим, ніж модель ix35 Fuel Cell, і кількість клієнтів зросте.

Кросовер другого покоління (або шостого, якщо рахувати всі створені компанією прототипи) будуть частіше купувати звичайні водії.

#img_center_nostream#Розмірами і формою новинка не буде значно відрізнятися від ix35.

За повідомленням видання, попередня версія нового автомобіля Hyundai ix35 Fuel Cell оснащена електричним двигуном потужністю 134 кінських сил і комплектом літій-іонних акумуляторів, які живляться енергією, що виробляється в результаті хімічної реакції між воднем і киснем. Повного бака вистачить для того, аби проїхати 594 км, максимальна швидкість автомобіля — 161 км/год.

Раніше «Велика Епоха» повідомляла про такі автомобілі нового покоління, як Toyota FCV Plus (їздить на водневому паливі), Toyota Mirai, який може їздити за рахунок коров'ячого гною, та електромобіль Porsche, що заряджається за 15 хвилин.