• Киян запрошують їздити на велосипеді 30 днів

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 березня 2016 року

Асоціація велосипедистів Києва запрошує киян приєднатися до всесвітнього флешмобу 30 Days of Biking (30 днів на велосипеді). Це буде стимулювати розвиток велотранспорту, зробить міське середовище комфортнішим і безпечнішим.

«30 днів на велосипеді» — це всесвітній флешмоб. Щоб приєднатися, досить дати собі обіцянку їздити на велосипеді щодня з 1 по 30 квітня, зареєструватися на сайті та ділитися враженнями в соціальних мережах, пишуть організатори.

Для участі у флешмобі потрібно:

— щодня їздити на велосипеді мінімум 1 км;

— зареєструватися на всесвітньому сайті 30daysofbiking.com (щоб потім побачити, скільки людей приєдналося до акції по всьому світу);

— ділитися щоденними враженнями від їзди на велосипеді в соціальних мережах, використовуючи хештеги #30daysofbiking і #30daysofbikingUA — щоб надихнути інших.

Реєструватися для участі в акції можна до 31 березня.

«Чим більше людей користуватимуться велосипедами, тим більше переваг отримають як самі велосипедисти, так і місто в цілому, адже розвиток велотранспорту робить міське середовище комфортнішим і безпечнішим, а вело-пішохідні зони приносять прибутки локальним бюджетам», — пишеться в прес-релізі Асоціації велосипедистів Києва.

Спеціально до цього флешмобу Асоціація велосипедистів Києва підготувала невеличкий календарик на квітень, щоб відзначати в ньому дні на велосипеді. В кінці місяця можна буде подивитися, скільки днів ви накрутили на велосипеді.

Календарі можна взяти в офісі Асоціації (вул. Набережно-Лугова, 12, кім 205.) та в партнерів Асоціації (перелік оновлюється):

— магазин «Veliki.ua» (вул. Дегтярівська, 51-В, м. Берестейська.);

— магазин «Велопланета» вул. Нижній Вал, 15 — Поділ);

— майстерня «Veloprostir» (вул. Лаврська, 6 — Печерськ);

— пункти прокату «Velolife» (ВДНГ, Голосієво).

Контакти

Телефон: (097) 119-11-42 (з питання календарів — Анастасія).

E-mail: friends@avk.org.ua.

Телефон: (066) 310-31-33 (медіа-координатор Олеся Сторожук).

E-mail: media@avk.org.ua.

Велосипедисти можуть скористатися інтерактивною велосипедною мапою, де відзначені корисні для них місця.

Також нагадуємо, що в Києві працює велика велопарковка «Велохаб», де можна залишити свій велосипед під охороною, скористатися велопрокатом, просто відпочити або прийняти душ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...