• У Києві покажуть фото мандрівника-екстремала

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Четвер, 24 березня 2016 року

У Музеї історії міста Києва відкриється виставка робіт фотографа і мандрівника-екстремала Сергія Тумасова під назвою «Terra.Inception», повідомляється на сторінці події у «Фейсбуці».

У повідомленні про виставку йдеться, що проект «Terra.Inception» відображає образ міфу про створення земної тверді з давнього світового океану-хаосу. Фото знято на межі стихій, у місці, де океан відступає, і звільняється місце для поверхні землі.

На виставці покажуть фото, які було зроблено на берегах Тихого океану, Біскайської затоки, у пустелях Південної Америки та Австралії.

Автор фоторобіт — Сергій Тумасов, мандрівник, який наодинці перетнув безлюдні дикі простори Західної Австралії та пустелю Атакама у Південній Америці, здійснив кілька нічних підйомів на вершини гір у Гімалаях і Андах заввишки близько 6 тис. метрів.

Зі своїх експедицій він привозить фотографії-трофеї, на яких залишилися унікальні моменти природи та неповторна гра світла на величних пейзажах.

Сергій Тумасов уже встиг відвідати більш ніж 10 експедицій до важкодоступних місць Землі.

Сергій за свої фотороботи отримував нагороди на престижних світових конкурсах фотографії Epson Pano Awards та International Loupe Awards. Багато з його робіт зберігається в корпоративних та приватних колекціях США, Австралії, Канади, України та Західної Європи.

Адреса виставки: Київ, вул. Б. Хмельницького, 7 (Музей історії міста Києва).

Час і дата проведення: з 10:00 до 18:00, з 26 березня до 6 квітня.

Квитки можна замовити на сайті tumasoff.com.

«Велика Епоха» раніше публікувала фотозвіт про Ісландію від Якуба Поломскі та фото морських пейзажів від Воррена Кілана.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...