• Київ: мапа толок протягом двох весняних місяців

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Вівторок, 22 березня 2016 року

Активісти розробили мапу для Києва, на якій відмічено місця, де проводитимуться заходи з благоустрою та очищення столиці протягом двох весняних місяців.

Мапу акцій з благоустрою в столиці розробила громадська організація «Сучасний світ молоді». Кількість місць, де будуть проводитися ці заходи, постійно збільшується.

Якщо натиснути на пункт на мапі, то відкриється спливне віконце з інформацією про те, яку територію охоплює прибирання, скільки потрібно людей і який вид робіт буде проводитися.

Якщо хтось бажає організувати подібну акцію, необхідно заповнити анкету і вказати, де відбудеться захід, вид робіт та власну роль в акції.

Після того як ви заповните анкету, учасники організації відмітять на мапі це місце.

На сайті розробників мапи сказано, що такі заходи потрібно узгоджувати з адміністрацією міста і балансоутримувачем території, де проводиться акція.

З питаннями можна звертатися за телефонами: (044) 221-38-11; (067) 774-91-77, (073) 419-99-39.

Відзначимо, «Велика Епоха» розробила всеукраїнський сервіс інтерактивних мап «Куди здати відходи», який стимулює людей дбати про чистоту довкілля, сортувати відходи і здавати їх до спеціальних пунктів прийому відходів.

Раніше Асоціація велосипедистів Києва розробила мапу, на якій позначено вулиці, парки та інші об'єкти, де в 2016 році заплановано капітальний ремонт або реконструкція.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...