ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Розроблено онлайн-мапу київських парків та скверів

Велика Епоха

У мережі з'явилася інтерактивна мапа парків і скверів, що є пам'ятками природи і об'єктами природно-заповідного фонду. Про це повідомив гендиректор КП «Київзеленбуд» Сергій Симонов на своїй сторінці у «Фейсбуці».

#img_center_nostream#Київські парки з унікальними і мальовничими зеленими куточками є прекрасним місцем відпочинку. «111 парків і 457 скверів — це візитна картка столиці України!» — пише Симонов.

У той же час, видання «Велика Епоха» підрахувало, що зараз на мапі позначено тільки 47 об'єктів. Згодом буде створено повну мапу парків і скверів Києва.

У деяких парках Києва збереглися вікові дерева — липи, ясені, каштани. У парку «Перемога» можна побачити величезний екземпляр тополі чорної, на Банковій, 2 — групу вікових дерев береки. Найстаріший дуб у Києві, якому 400 років, росте на вулиці Вадима Гетьмана, 2.

#img_center_nostream#На сторінках «Великої Епохи» можна більше дізнатися про сквери, парки і визначні місця Києва.

Жителі міста можуть і самі взяти участь у конкурсі зі створення меморіального парку.

У киян також є можливість взяти участь в облагороджування парків — встановити іменну лавку, або замовити посадку дерева в місці, де вони бажають.

Активні жителі міста пропонують усім допомогти захистити зелені місця міста від забудови, підписавши петицію до Київради.

Раніше «Велика Епоха» опублікувала сервіс інтерактивних мап для великих міст України «Куди здати відходи».