• У Києві пройде фестиваль про вторинну сировину − Green Fun Fest

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Понеділок, 8 лютого 2016 року

20 лютого в Києві пройде фестиваль Green Fun Fest, що спонукає впроваджувати в Україні раціональне управління відходами на прикладі країн ЄС, дбати про довкілля, робити світ навколо приємнішим, комфортнішим та чистішим. Про це повідомляється на сторінці події у «Фейсбуці».

За словами ініціаторів фестивалю, Green Fun Fest — це місце об'єднання великих компаній, громадських організацій та простих людей, місце, де легко знайти прихильників екологічного способу життя, готових до змін.

Як пишуть організатори, на фестивалі проведуть презентації «крутих», але водночас простих проектів. Спікери поділяться досвідом розвитку своїх екоініціатив, аби допомогти й іншим реалізувати подібні.

Відвідувачі заходу зможуть подивитися та послухати презентації:

• Оксана Майборода розповість, як заощадити 50% витрат за допомогою поновлюваних технологій.

• Автор проекту rodovid.me та куратор Зеленої школи Максим Залевський продемонструє 35 ідей для екостартапів.

• Еко-дизайнер, фотограф та еколог Маріанна Бойко поділиться, як легко зменшити кількість сміття й заощадити гроші. Вона також представить свій проект «Маріанна — 104 дня без поліетилену».

• Науковий співробітник НАН України Тетяна Петрусь пояснить, чому в Україні складно впровадити роздільний збір сміття, і як все-таки можна втілити його в реальність.

• Маркетинг-директор компанії DelFast Олександра Горбенко повідає, як зібрати електробайк, що робити з відпрацьованими акумуляторами і які тренди індустрії E-bikes 2016 року.

Якщо ви хочете стати волонтером, обговорити актуальну тему, показати свої роботи, поділитися досвідом, або у вас є які-небудь ідеї та пропозиції, організатори просять написати їм на пошту greenfunfest@gmail.com або залишити заявку онлайн.

Місце проведення заходу:

Раніше «Велика Епоха» повідомляла про те, що кияни закликають КМДА організувати роздільний збір сміття.

Щоб зберегти навколишнє середовище та підтримати роздільний збір «Велика Епоха» підготувала серію мап «Куди здати відходи» для великих міст України, включаючи Одесу, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Полтаву.

Мапу для Києва наводимо нижче:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...