ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві пропонують разом поїхати на роботу на велосипеді

Велика Епоха

#img_center_nostream#Асоціація велосипедистів Києва запрошує приєднатися до всесвітньої акції «Зимовий день „Велосипедом на роботу“», щоб закликати владу міста до створення велосипедної інфраструктури та утримання доріг взимку в чистому стані.

Акцію планують провести 12 лютого.

«Цього дня весь світ обирає для поїзди на роботу зручний та екологічний вид транспорту — велосипед! Ми вважаємо, що клімат не є перешкодою для їзди на велосипеді в Києві протягом усього року», — пишуть організатори на своїй сторінці у «Фейсбуці».

#img_center_nostream#Можна спробувати, як це їхати київським горбистим маршрутом у зимовий час, а «їхати разом — завжди веселіше та безпечніше», пишеться на сторінці події.

Всім охочим пропонують відзначитися на сайті winterbiketoworkday.org, де на інтерактивній мапі буде видно, в яких містах світу найбільше користуються велосипедом взимку.

Збір учасників: на Майдані Незалежності біля Лядських воріт.

Час: з 8:00 до 9:00.

У 2015 році відважних велосипедистів виявилося 11.

Як писала «Велика Епоха», крім їзди на велосипеді, любителі зимових розваг можуть покататися на новій безкоштовній ковзанці або на лижах у новому гірськолижному комплексі.