• З киянами поділяться досвідом екстрім-подорожей

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Четвер, 21 січня 2016 року

В останні вихідні 30—31 січня кияни можуть зануритися у світ подорожей. Мета заходу — допомогти людині дізнатися, як подорож до нових країн дає можливість позбутися кордонів, встановлених для самого себе, що кожен день просто жити — це щастя.

Фестиваль «Дикий Travel» триватиме 2 дні. Організатори пишуть на своїй сторінці у «Фейсбуці»: «Лектори поділяться неймовірними історіями, як жили в лісах, спали в землянках, йшли тисячі кілометрів наодинці з собою».

40 спікерів розкажуть про одиночні подорожі, екстрім-подорожі, паломництво, поділяться смішними історіями.

Юрій Почтар побував у більш ніж 25 країнах світу. Він розповість про останню масштабну подорож — 1000-кілометровий велопробіг Балканами — з Хорватії до Албанії.

Майже всі подорожі Миколи Пуфки, професійного інструктора зі сноуборду, — це поїздки до гір. Він розповість про свою тритижневу подорож Іспанією та Португалією, як подорожувати в тих краях автостопом і про перевагу диких подорожей.

Аніма Арилія розповість про своє знайомство зі світом, собою, країнами, містами, людьми. Про одиночні походи з наметом до річки, моря, до лісу, подорожі автостопом, попутників. На фестивалі вона поділиться своїм досвідом, розповість і про зворотній бік подорожей, у тому числі одиничних.

Вас чекають:

— фото-проект «Дикість у кожному»;

— презентація особливих книг і фільмів для натхнення;

— travel-market, де можна придбати корисні речі для подорожей;

— виставка картин «Світ мандрів»;

— та інші круті активності.

Працюватиме: фаблаб, фотолабораторія, літографія, дерев’яна майстерня, лекційні зали, галерея і кафе.

На фестивалі передбачено дитячу зону, де кожен маленький киянин знайде собі заняття до душі.

Адреса: Набережно-Лугова, 8 (станція метро Тараса Шевченка).

Час: з 11:00 до 23.

Ціна: 50 грн (один день), 80 грн (2 дні).

Квитки можна буде придбати на вході і незабаром на сайті concert.ua.

Оскільки не завжди є можливість вибратися в подорож у зимові дні, можна покататися на гірських лижах в новому гірськолижному комплексі, спробувати своє вміння у виготовленні глиняного посуду, відвідати з дітьми чарівний замок, а небайдужим до сучасного мистецтва — відвідати виставку малюнків кульковою ручкою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...