ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві навчають гончарній майстерності

Велика Епоха

У Києві працює арт-студія «Ліхтарик» і зараз вона організувала майстер-клас для охочих навчитися гончарній майстерності.

Стародавнє мистецтво гончара заворожує, а багатьом, дивлячись на легкість рук майстра, хотілося б самим спробувати себе в цій справі.

Навчитися створювати глиняні предмети інтер'єру — це чудова можливість відпочити душею та тілом, зробити подарунки для близьких і прикрасити свій будинок.

У студії «Ліхтарик» ви власними руками можете зробити глиняний виріб: чашку, вазочку або тарілку; попрацювати на справжньому гончарному крузі. Готовий виріб, після того як підсохне, можна забрати із собою.

Заняття тривають півтори-дві години. За повідомленням організаторів, групи збираються щосуботи та неділі. Вартість для дорослих — 150 грн, для дітей — 100 грн. Під час заняття кожен робить два вироби — один ліпний, другий — на гончарному крузі.

Для творчості видадуть усе необхідне, спеціальні інструменти, глину різних видів і кольорів.

Адреса: вул. Бастіонна, 5-а.

Запис за тел.: (067) 501-49-93, (095) 661-33-81 (Світлана, Олексій).

Глиняні вироби вбивають мікробів, під час спеки зберігають холод, і молоко довше не прокисає в такому посуді. Готувати їжу і зберігати продукти в глиняному посуді дуже корисно.


Ви також можете дізнатися, як впливає посуд, у тому числі керамічний, на наше здоров'я.