• Кияни можуть нагодувати використаною ялинкою оленів зоопарку

  • Артур Латишев, Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 17 січня 2016 року

Київський зоопарк «Межигір'я» прийме як подарунок будь-яку кількість новорічних ялинок і сосен, що не було продано. Їх віддадуть як корм копитним жителям зоопарку, повідомляє на своїй сторінці біолог-консультант «Межигір'я» Сергій Григор'єв у Facebook.

«Наші копитні тварини (кози, олені, антилопи) будуть невимовно раді такому подарунку! — пише Сергій і підтверджує фотографією. — На фото: все, що залишилося від зеленої красуні після обробки її оленями, я тримаю в правій руці. У хід пішла навіть кора!».

Користувач Facebook Ольга Ахметова, коментуючи пост Сергія Григор'єва, написала на своїй сторінці звернення до киян — для перевезення не куплених ялинок потрібен транспорт, оскільки в зоопарку немає засобів для транспортування.

«Відвезіть хоча б кілька ялинок до зоопарку, і можна буде з дитиною подивитися, як поїдають ялиночку вдячні звірі», — написала Ольга.

Сергій у відповідь на її пост повідомив, що йому вже дзвонять з пропозицією безкоштовно допомогти з транспортуванням ялинок.

О 16:30 4 січня в новому пості Сергій написав: «Процес пішов!!! Все тільки починається)). „КП ШЕУ Оболонського району“ передало зоопарку „Межигір'я“ цілий Камаз найсвіжіших, невикористаних сосен».

Щоб дізнатися, де в Києві лежать і чекають на вивезення ялинки і сосни, можна зателефонувати Сергію за телефоном: 050 443-22-72.

Поділіться цією новиною, щоб допомогти нагодувати тварин і щоб вирублені ялинки і сосни не пропали.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...