ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

GreenHouse: екоцентр у Києві для життя в гармонії з природою

Велика Епоха

У столиці України скоро розпочнеться будівництво екологічного центру GreenHouse. Цей центр наочно покаже киянам, як жити в гармонії з природою.

#img_center_nostream#На сторінці проекту GreenHouse на сайті «Велика ідея» повідомляється, що збір коштів для нього закінчений. За 40 днів 110 осіб подарували проекту на будівництво GreenHouse майже 30 тис. гривень.

Учасники проекту відзначили, що вони хочуть привернути увагу громадян до екоосвіти, яка дозволить їм жити в гармонії з природою, і спільні зусилля допоможуть побудувати чисте, гарне та безпечне майбутнє для дітей.

Коли центр почне повністю функціонувати, в ньому будуть проводитися заняття на екологічну тематику для дорослих і дітей, семінари та тренінги для бізнесу та всіх охочих.

GreenHouse планують розділити на три зони: соціальну, екологічну й економічну.

#img_center_nostream#

Соціальна зона:

Тут відвідувачі отримають знання про екологічний спосіб життя, які передавалися з покоління в покоління, і про те, що дозволило нашим предкам зберегти квітучу родючу землю.

Економічна зона:

Тут покажуть моделі вітряка, сонячної панелі, теплового насосу та інші приклади сучасних екоприладів, а також покажуть, наскільки зменшується кількість відходів, якщо людина сортує сміття.

Екологічна зона:

У цій зоні гості зможуть побачити, наскільки життя людини залежить від природних ресурсів, і навіщо потрібно зберігати природні системи.

А щоб дізнатися, як особисто ви впливаєте на планету, можна зіграти в гру «Екологічний слід».

У проекті беруть участь:

— Випускники Києво-Могилянської академії в команді «Зелена хвиля»;

— Всесвітній фонд природи WWF в Україні.

GreenHouse побудують у Ботанічному саду імені Гришка на місці старої теплиці, яка займала 200 м².

Аби знизити негативний вплив на навколишнє середовище, приміщення побудують із застосуванням екологічно чистих матеріалів. Представники проекту повідомили «Великій Епосі», що будівельні роботи розпочнуть в теплу пору року.

На сайті EpochTimes.com.ua ви можете дізнатися, як самостійно розділяти відходи, як допомогти озелененню Києва, а також прочитати про петицію із закликом до КМДА організувати роздільний збір сміття.

Нижче наведено мапу «Куди здати відходи в Києві»: