ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Для киян та гостей столиці створили «віртуального екскурсовода»

Велика Епоха

У додатку ARoglyph створено спеціальний шар віртуальної реальності з описом історичних та туристичних місць Києва. Завдяки цьому додатку кияни можуть перетворити свій смартфон або планшет на віртуального гіда, повідомила компанія ARoglyph «Великій Епосі».

У розробці шару брав участь сайт «Интересный Киев».

За допомогою функції віртуальної реальності користувачі можуть прогулюватися містом і переглядати у своєму гаджеті найближчі цікаві місця.

#img_center_nostream#Натиснувши на мітку в режимі мапи або віртуальної реальності, ви побачите інформацію про це місце, а також коментарі, враження, зауваження та поради людей, які вже тут побували.

Додаток дає можливість і самим користувачам ставити віртуальні мітки. Поставити мітку в ARoglyph можна без прив'язки до адреси в будь-якому місці планети, але її зможуть побачити тільки користувачі, які перебувають у радіусі не більше двох кілометрів від неї, повідомляється на сайті сервісу.

Мітка може містити в собі голосову замітку, текст або зображення.

Сайт ARoglyph наводить такі можливості програми:

― Додаток є «віртуальним гідом» — рекомендації місцевих жителів або мандрівників розкажуть більше про місце, куди ви прямуєте.

― ARoglyph дозволяє жителям багатоквартирних будинків без особистих зустрічей і навіть без особистого знайомства обговорювати теми, що становлять спільний інтерес.

― Торгові та сервісні компанії можуть замінити постери, банери та вуличну рекламу на віртуальні мітки.

― Інфраструктурні компанії та міські спільноти можуть помічати такі об'єкти, як зупинки транспорту, туристичні локації і т.п.

― Всі видимі позначки актуальні. Через деякий час (від двох днів до трьох місяців) відмітки стають недійсними й зникають.

Сервіс дає можливість ініціювати соціальний проект або взяти участь у вже ініційованому, наприклад: адресній допомозі багатодітним та малозабезпеченим сім'ям або покращенні інфраструктури міста.

Додаток має доступ до соціальних мереж і дозволяє ділитися мітками з друзями.

Для годинників Android Wear розроблено нове зручний додаток — ARoglyph Watch Faces. Він працює у поєднанні з ARoglyph та окремо, повідомляється на сторінці ARoglyph.UA у «Фейсбуці».

#img_center_nostream#ARoglyph можна безкоштовно завантажити на App Store або Google Play.

Читайте також на сторінках «Великої Епохи» про мапу, де можна зарядити електромобілі в Києві, та мапу-огляд закладів здорової їжі.

Видання «Велика Епоха» раніше розробило серію мап «Куди можна здати відходи» для великих міст України.