• Киянин створив безкоштовний сервіс «Онлайн бюро знахідок»

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Неділя, 7 лютого 2016 року

Киянин розробив безкоштовний сервіс «Онлайн бюро знахідок». Тут кожен може опублікувати оголошення про загублену або знайдену ним річ у будь-якому місті України.

Створив сервіс знахідок киянин Олександр Крутов. Олександр пояснює ідею створення сервісу тим, що в кінці минулого року сам зіткнувся з подібною проблемою. Коли знайшов на вулиці гроші, то спробував відшукати їх власника.

На своїй сторінці у Facebook він розмістив повідомлення про знайдені гроші. Він отримав безліч особистих повідомлень і більш ніж 4000 репостів, з яких довідався, що багато городян часто опиняються в такій ситуації. Незважаючи на все це, власника грошей не вдалося відшукати.

Тоді й виникла ідея створити онлайн-бюро знахідок — майданчик, на якому зустрінуться ті, хто загубив щось або знайшов.

«Головна перевага мого сайту — це можливість контакту тих, хто знайшов, і тих, хто загубив. Адже багато людей, які знаходять чужі речі, просто не знають, куди подати оголошення про знахідку», — каже розробник сайту verni.com.ua.

У порівнянні з соцмережами сервіс має більше переваг: у ньому можна сортувати оголошення за датою, видом загубленого та містом.

На сайті можна помістити оголошення про знайдене, загублене або вкрадене, заповнивши форму. У формі дається опис, вказується місце й дата, наводяться контактні дані.

Раніше «Велика Епоха» повідомляла про новий мобільний додаток для пошуку найближчого кур'єра.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...