• Як захистити Голосіївський ліс у Києві від забудови

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Середа, 10 лютого 2016 року

Автори петиції просять приєднатися до порятунку Голосіївського лісу і підписати петицію на сайті КМДА.

Вже зібрано більше половини від необхідної кількості підписів.

У мегаполісах зелена зона відіграє величезну роль у створенні здорового середовища для життя людей, але збільшення будівництва з великою швидкістю скорочує її розміри.

На сторінці захисників Голосіївського лісу у «Фейсбуці» члени спільноти написали: «Просимо підписати петицію відразу проти кількох скандальних і спірних будівництв, що так чи інакше загрожують нашому прекрасному лісу!».

Автор петиції пише:

— Тільки для нереалізованого будівництва дитячої лікарні на вул. Академіка Заболотного, 21 «знищили 500-річні дуби та перекопали галявину на ділянці 10 га»;

— Під час проведення будівельних робіт на вул. Полковника Потєхіна, 9 з копанням котлованів і влаштуванням пальового поля під 27-поверховий мікрорайон, що прилягає впритул до лісу, знищено 5 га лісової площі.

У петиції викладено вимоги:

— Терміново скасувати рішення Київради від 10.11.2012 р.№322/8606 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Службі безпеки за адресою: вул. Полковника Потєхіна, 9, де розташована законсервована військова частина. Ділянку передати НПП «Голосіївський» в комунальну власність.

— Скасувати рішення Київської міської ради №49/1104 «Про надання клінічній лікарні „Феофанія» ДУС земельної ділянки для будівництва ВЦОЗМД на вул. Академіка Заболотного, 21 у Голосіївському районі м. Києва».

— Звернутися від Київради до президента України Петра Порошенка з проханням повернути ділянку землі, виділену Указом президента під «Дитячу лікарню майбутнього», парку «Голосіївський».

— Під час розробки детального плану території по вул. Ягідна (Самбурки) керуватись генеральним планом, що є чинним до 2020 року.

— Організувати буферний парк на території за адресою: пр-т Науки, 46, де скасовано незаконну забудову.

Для того щоб петицію розглянули в КМДА до кінця березня, вона повинна набрати 10 тис. голосів.

«Велика Епоха» раніше повідомляла, що частину Голосіївського парку в Києві готують під вирубку

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...