• Кияни можуть прослухати переговори поліцейських онлайн

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Середа, 17 лютого 2016 року

Створено ресурс «Поліцейська хвиля онлайн», завдяки якому можна прослуховувати переговори рацією патрульних поліцейських Києва в режимі реального часу.

Як зазначено на головній сторінці сайту, він є засобом громадського контролю діяльності правоохоронних органів.

Найважливіші повідомлення, які потрапили до ефіру, можна прочитати на сторінці проекту в «Твіттері».

Відвідувачі можуть писати коментарі про цікаві моменти переговорів патрульних поліцейських на основному сайті проекту або на сторінці в «Твіттері».

У соцмережі вони приводять положення з 9-ї статті Закону «Про Національну поліцію», де сказано, що свою діяльність поліція здійснює за принципами відкритості та прозорості в межах Конституції та законів України.

Прослуховувати переговори патрульних можна й на мобільному телефоні за допомогою програми на базі Android та iOS.

Творці сервісу пишуть, що вони входять до волонтерської міжнародної організації RadioReference.com LLC та її проекту Broadcastify.com. Ця організація охоплює мережу з більш ніж 5000 трансляцій переговорів оперативних служб всього світу і є найбільшим у світі мовником служб громадської безпеки.

Раніше для Києва розробили такі програми, як ARoglyph — віртуальний екскурсовод, і «DelFast — викликати кур'єра». На сайті Sportify можна знайти найближчу спортивну секцію на інтерактивній мапі, а на порталі iGov.org.ua можна безкоштовно скористатися державними послугами Києва онлайн. Ще один сервіс інтерактивної мапи — «Куди здати відходи» — у 2015 році представила «Велика Епоха».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...