ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві відбудеться ярмарок хендмейду

Велика Епоха

На НСК «Олімпійський» у Києві 12—14 лютого 2016 року відбудеться передсвяткова виставка-ярмарок товарів для рукоділля та виробів хендмейду, пишеться на сторінці спільноти «Виставка медвін: Рукоділля і хобі».

#img_center_nostream#Цю виставку організовано спеціально до Дня Святого Валентина, і кожен, хто хоче зробити особливий подарунок, зможе знайти його на цій виставці.

Тут майстри представлять свої авторські роботи з бісеру, прикраси з міді, натуральної шкіри та стрічок, лемпворк, декупаж, дерев'яні іграшки та предмети декору, солодощі, вишиванки, капелюшки, краватки метелик і багато іншого.

Крім цього, ті, хто вже освоїв мистецтво хендмейду або тільки збирається їм зайнятися, зможуть придбати матеріали для творчості, відвідати різні майстер-класи для дітей та дорослих і своїми руками зробити подарунок.

Працюватиме кілька майданчиків, де планується більше ніж 50 майстер-класів.

13 лютого — неділя — дитячий день.

Місце проведення: НСК «Олімпійський» (павільйон №2), вул. В. Васильківська, 55 (ст. метро «Олімпійська», «Палац Спорту»).

Час роботи: з 11.00 до 19.00.

Вхід вільний.

Детальніше написано на сторінках події у соцмережах «Вконтакті» та «Фейсбуці».

Як раніше повідомляла «Велика Епоха», охочих навчитися гончарній майстерності запрошують на майстер-клас до студії «Ліхтарік». Відпочинок у чарівному замку принесе задоволення вам і дітям, ну а ті, кому важко вибратися з будинку, можуть вирушити у віртуальну подорож.