• Кияни просять розібратися з незаконним будівництвом у парку «Юність»

  • Алина Танько | Велика Епоха
    Середа, 2 березня 2016 року

На сторінці онлайн-петицій Києва з'явилося прохання про розслідування і заборону незаконного будівництва на території парку «Юність» на Борщагівці. Майже за місяць петиція зібрала близько 8200 підписів.

Автор петиції Віра Тищенко звертається до столичних органів влади з проханням розібратися, що відбувається на території парку «Юність». За її словами, 2 лютого цього року на територію парку було завезено техніку та робітників. У частині, прилеглій до кінотеатру «Кристал», зведено триметровий бетонний паркан, за яким, імовірно, почалося незаконне будівництво.

За непідтвердженою інформацією, територія цієї частини парку до 2018 року перебуває в оренді фірми «Клімет плюс».

«Юність» — це невеликий парк у Святошинському районі Києва. Його створили в 70-х роках учні навколишніх шкіл, сьогодні на його території розташована церква святого Спиридона Триміфунтського, кілька дитячих майданчиків і літній кінотеатр «Кристал» (покинутий). З 2011 року парк має статус пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення.

Раніше «Велика Епоха» повідомляла, що депутати Київради підтримали петиції про захист від забудови Голосіївського парку та південної частини масиву Осокорки. Дивіться також онлайн-мапу київських парків та скверів і оновлений сервіс інтерактивних мап для великих міст України «Куди здати відходи».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...