• КМДА підтримала петиції про захист зелених зон Києва

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Неділя, 6 березня 2016 року

Депутати Київради підтримали петиції про захист від забудови Голосіївського парку та південної частини масиву Осокорки, повідомляється на сайті КМДА.

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики депутати підтримали відразу дві петиції, що стосуються функціонування природних парків. Було прийнято рішення створити робочі групи з депутатів Київради та Департаментів виконавчого органу КМДА, а також залучити до роботи комісії представників громадськості.

У петиції, яку ініціював Микита Юрєнєв, йдеться, що забудовники вже навіть всередині Голосіївського лісу знищили 500-річні дуби та перекопали галявину на ділянці 10 га.

В іншому електронному зверненні, автора Михайла Петелицького, відзначається, що на південь від житлового масиву Осокорки, на місці озер і боліт, планується закладення промзони для будівництва хімічного виробництва. Замість забудови Південних Осокорків, він пропонує створити ландшафтний парк.

Не тільки КМДА, а й кожен киянин може допомогти зробити столицю екологічно чистою. Для цього можна підтримувати популярні петиції до Київради, що стосуються захисту довкілля і розвитку міста. Також можна розділяти відходи та здавати їх у мобільний пункт «Україна без сміття», який на вихідних зупиняється в різних частинах Києва, або пункти приймання відходів, відмічені на інтерактивній мапі «Великої Епохи» для великих міст України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...