• Організацію проти насильницького видалення органів номіновано на Нобелівську премію

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Неділя, 6 березня 2016 року

Організація «Лікарі проти насильницького видалення органів» (DAFOH) стала номінантом на Нобелівську премію миру 2016 року. Ця організація інформує всю медичну спільноту та широку громадськість про зловживання в сфері видалення органів у Китаї та інших країнах, щоб покласти цьому край.

Чорна трансплантологія — світова проблема, і найбільш відомим порушником у цьому плані став Китай.

«Вже понад 16 років китайська влада займається незаконною торгівлею органами в'язнів совісті в Китаї. Ув'язнені не давали на це згоди. У них насильно видаляють органи, і в ході операції цих людей вбивають», — сказав представник DAFOH Гарольд Кінг.

Лікарі з організації DAFOH стурбовані тим, що медичні центри в Китаї стають місцями розправи над в'язнями совісті, і закликають світову спільноту зупинити ці злочини.

У петиції організації DAFOH викладено прохання до ООН ініціювати подальше розслідування щодо насильницького видалення органів ув'язнених послідовників Фалуньгун, тибетців, уйгурів і послідовників домашніх християнських церков у Китаї та закликати Китай негайно припинити цей злочин проти людства.

Представники DAFOH також відзначали, що комуністичний режим й далі приховує основний злочин — видалення органів у живих і невинних послідовників Фалуньгун.

Доктор Торстен Трей, президент DAFOH, сказав: «Об'єднана делегація лікарів і юристів з 6 країн представляє 1,5 млн осіб, які звертаються до Верховного комісара ООН, щоб змінити ситуацію із замовчуванням і допомогти покласти край насильницькому видаленню органів у Китаї», — повідомляє Мinghui.

Китай видаляє органи у страчених ув'язнених з 1984 року. За повідомленням сайту Minghui, в одному з інтерв'ю Хуан Цзєфу (колишній заступник міністра охорони здоров'я Китаю), «батько» китайської трансплантології, заявив, що ці процедури ніколи не було офіційно «затверджено».

Професор Марія Фіатароне Сайн, доктор медичних наук з Університету Сіднея сказала, що нині тільки в трьох країнах — Ізраїлі, Іспанії та на Тайвані — прийняли закон, відповідно до якого трансплантаційний туризм вважається злочином або не припускає компенсацію медичного страхування.

Раніше «Велика Епоха» писала, чому в світі уникають теми видалення органів у Китаї.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...