ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Організацію проти насильницького видалення органів номіновано на Нобелівську премію

Велика Епоха

Організація «Лікарі проти насильницького видалення органів» (DAFOH) стала номінантом на Нобелівську премію миру 2016 року. Ця організація інформує всю медичну спільноту та широку громадськість про зловживання в сфері видалення органів у Китаї та інших країнах, щоб покласти цьому край.

Чорна трансплантологія — світова проблема, і найбільш відомим порушником у цьому плані став Китай.

«Вже понад 16 років китайська влада займається незаконною торгівлею органами в'язнів совісті в Китаї. Ув'язнені не давали на це згоди. У них насильно видаляють органи, і в ході операції цих людей вбивають», — сказав представник DAFOH Гарольд Кінг.

Лікарі з організації DAFOH стурбовані тим, що медичні центри в Китаї стають місцями розправи над в'язнями совісті, і закликають світову спільноту зупинити ці злочини.

У петиції організації DAFOH викладено прохання до ООН ініціювати подальше розслідування щодо насильницького видалення органів ув'язнених послідовників Фалуньгун, тибетців, уйгурів і послідовників домашніх християнських церков у Китаї та закликати Китай негайно припинити цей злочин проти людства.

Представники DAFOH також відзначали, що комуністичний режим й далі приховує основний злочин — видалення органів у живих і невинних послідовників Фалуньгун.

#img_center_nostream#Доктор Торстен Трей, президент DAFOH, сказав: «Об'єднана делегація лікарів і юристів з 6 країн представляє 1,5 млн осіб, які звертаються до Верховного комісара ООН, щоб змінити ситуацію із замовчуванням і допомогти покласти край насильницькому видаленню органів у Китаї», — повідомляє Мinghui.

Китай видаляє органи у страчених ув'язнених з 1984 року. За повідомленням сайту Minghui, в одному з інтерв'ю Хуан Цзєфу (колишній заступник міністра охорони здоров'я Китаю), «батько» китайської трансплантології, заявив, що ці процедури ніколи не було офіційно «затверджено».

Професор Марія Фіатароне Сайн, доктор медичних наук з Університету Сіднея сказала, що нині тільки в трьох країнах — Ізраїлі, Іспанії та на Тайвані — прийняли закон, відповідно до якого трансплантаційний туризм вважається злочином або не припускає компенсацію медичного страхування.

Раніше «Велика Епоха» писала, чому в світі уникають теми видалення органів у Китаї.