ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Які відомі люди народилися в рік мавпи

Велика Епоха

За китайським гороскопом, люди, народжені в рік мавпи, як правило, красиві, розумні, кмітливі та привабливі. Вони працьовиті та здатні легко адаптуватися до різних робочих середовищ. Вони люблять поговорити і можуть бути приємними співрозмовниками.

#img_center_nostream#Кожен 12-річний цикл за місячним календарем пов'язаний з одним із п'яти елементів: металом, деревом, водою, вогнем та землею. Залежно від того, якому елементу відповідає 12-річний цикл, у людей, що народилися в рік мавпи, будуть свої відмінні риси.

Як писала «Велика Епоха», кожному року за місячним календарем, відповідає своя тварина. Ознайомтеся з легендою про 12 тварин китайського зодіаку.

П'ять елементів та характер Мавп

Люди, які народилися в рік земляної мавпи (1908 і 1968), як правило, прямолінійні, оптимістичні та хоробрі.

Ті, хто народився в рік металевої мавпи (1920 і 1980), розумні, кмітливі та впевнені у собі, але можуть легко дратуватися, їм притаманна впертість.

Народжені в рік водяної мавпи (1932 і 1992) розумні, проникливі та зарозумілі.

Народжені в рік дерев'яної мавпи (1944 і 2004), як правило, чуйні, відрізняються підвищеною самооцінкою та здатністю до співчуття, але можуть бути й упертими.

Тих, хто народився в рік вогняної мавпи (1956 і 2016), відрізняє амбітність та сміливість, але часто вони бувають дратівливі. Вони дуже популярні серед своїх друзів та знайомих, мають гарне соціальне становище. Коли вони влаштуються десь на постійному місці проживання, то зазвичай знаходять гармонійне сімейне життя.

Люди, народжені під знаком мавпи, як правило, розумні, жваві, дотепні, впевнені у собі, гордовиті та вперті. Серед них є багато талановитих і відомих людей.

Леонардо да Вінчі (1452—1519)

Італійський живописець, скульптор, архітектор, інженер і вчений. Таланти його численні. Він був відомий як винахідник: йому віддають належне за такі винаходи, як вертоліт та парашут. Його називають батьком архітектури, вважають одним із найбільших в історії художників та цінують як справжнього генія.

Джордж Гордон Байрон (1788—1824)

Найвідомішими творами англійського поета лорда Байрона є довгі розповіді та короткі ліричні тексти. Він відомий і своїми сатиричними творами. Він вважається одним з найвидатніших британських поетів.

Чарльз Діккенс (1812—1870)

Англійський письменник і громадський критик. Можливо, найбільший письменник вікторіанської епохи, який придумав незабутніх персонажів таких, як Олівер Твіст та крихту Тіма з «Різдвяної пісні у прозі». Його роботи були надзвичайно популярні як за його життя, так і після смерті. Він визнаний літературний геній.

#img_center_nostream#

Елізабет Тейлор (1932 — 2011)

Англо-американська актриса, підприємець та гуманіст. Елізабет Тейлор почала свою кар'єру на початку 1940-х років і швидко стала однією з найбільш знаменитих кіноактрис. Поряд з її успіхом в кіно, вона була добре відомим громадським діячем аж до своєї смерті. У 1999 році вона зайняла сьоме місце в рейтингу «100 найбільших зірок кіно останніх 100 років за версією AFI».

Том Хенкс (1956)

Американський актор і режисер Том Хенкс був номінований на безліч кінопремій, зокрема, два роки поспіль отримував «Оскар» за ролі у фільмі «Філадельфія» (1993) і «Форрест Гамп» (1994). Він також отримав визнання як письменник, продюсер та кінорежисер фільмів, показаних на великому екрані та телебаченні.

Селін Діон (1968)

Канадська співачка та автор пісень Селін Діон почала свою кар'єру підлітком. Вона виконувала пісні спочатку французькою, а пізніше й англійською. Їй швидко вдалося отримати міжнародне визнання і зрештою стати однією з найуспішніших співачок у стилі поп-музики.

Інші відомі люди, народжені в рік Мавпи: Енні Оуклі, Кім Кетролл, Вілл Сміт, Джордж Лукас, Майкл Дуглас, Холлі Беррі, Крістіна Агілера, Даяна Росс, Гаррі Трумен, Еліс Вокер, Оуен Вілсон, Деніел Крейг, Мік Джаггер, Бетті Девіс, Елеонора Рузвельт, Бетсі Росс, Куба Гудінг (молодший), Мітчел Муссо, Жизель Бюндхен, Нік Картер, Патриція Аркетт, Елісон Стоунер, Крістіна Річчі, Коул і Ділан Спроус, Демі Ловато, Нік Джонас, Селена Гомес, а також Папа Іоанн Павло II, Байрон, Антон Чехов, Джек Лондон, Юлій Цезар і т.д.

Також прочитайте історію про символ Нового року мавпи — царя мавп Сунь Укуна.