ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

За пандами в Китаї наглядає професійний обіймальник панд

Велика Епоха

У Науково-дослідному центрі китайської провінції Сичуань є посада обіймальника маленьких панд, який отримує $32 тисячі, пише BoredPanda.

#img_center_nostream#Крім гідної оплати, центр надає всі умови для проживання та харчування протягом цього часу. Однак, незважаючи на приємну частину цієї роботи — можливість обіймати цих милих тварин, схожих на м'які іграшки, — схоже, що у обіймальника панд не буде вихідних.

Маленькі панди дуже рухливі, допитливі й дуже люблять гратися, і няня повинна перебувати з пандами 365 днів на рік. Вона повинна замінити їм маму, постійно гладити, обіймати та займати їх різними іграми цілий рік.

Вимоги для цієї посади: кандидат повинен досягти 22-річного віку, мати базові знання про панд, вміти добре писати та фотографувати.

Велика панда або бамбуковий ведмідь — один з головних символів Китаю. У Китаї вони водяться тільки на півдні, у провінції Сичуань. Зараз їх залишилося всього 1600, і тому влада Китаю виділяє величезні кошти для охорони та розведення панд.

Багатьох панд здають в оренду до світових зоопарків з умовою, що тваринки, які народилися в неволі, належатимуть Китаю. Панди стали своєрідною валютою, яку Китай використовує в дипломатичній діяльності.

Можна також подивитися, як маленькі панди пустують у манежі, або як панда розсмішила інтернет-користувачів.

Дізнайтеся, яку екологічну ціну заплатив Китай за економічне зростання і наскільки відсотків зменшилася популяція тварин у цій країні за останні 40 років.