• Киян познайомлять з будівництвом екобудинків своїми руками

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Понеділок, 29 лютого 2016 року

24 березня 2016 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» пройде архітектурно-ландшафтний форум «Екомісто. Еколандшафт», повідомляється у «Фейсбуці» на сторінці форуму. Ціль події — мотивувати фахівців зробити столицю зеленою.

Організатор — «Асоціація ландшафтних архітекторів України» (АЛАУ) ставить завдання:

— Привернути увагу до проблем екології в містах та населених пунктах;

— Обмін досвідом та ідеями в сфері ландшафтної архітектури через призму екології;

— Знайомство з новітніми технологіями, розробками, можливостями в сфері екодизайну та будівництві екобудинків своїми руками.

На форумі вітчизняні та закордонні фахівці: ландшафтні архітектори, архітектори та науковці, — поділяться своїми професійними напрацюваннями в сфері екологічного будівництва та благоустрою міських просторів.

Захід буде цікавим для архітекторів, ландшафтних архітекторів та дизайнерів, а також людей, що мріють жити в чистих містах і яких хвилюють питання екології.

Адреса: вул. Салютна, 2Б (ВЦ «КиївЕкспоПлаза»).

Час: з 10:00 до 18:00.

E-mail: alaukraine@ukr.net

Зареєструватися можна на сайті docs.google.com.

Перший форум відбувся у березні 2015 року.

Люди, у яких є бажання розвивати своє місто та допомагати йому бути зеленим, також можуть взяти участь у конкурсі на створення меморіального парку «Бабин Яр — Дорогожицький некрополь», посадити дерево та відслідковувати нові петиції на сайті КМДА щодо захисту парків від забудови.

Відзначимо, на сайті «Великої Епохи» опубліковано онлайн-мапу парків і скверів. Також подивіться мапу видання «Куди здати відходи».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...