• Кияни хочуть, щоб у них брали більшість відходів

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Середа, 9 березня 2016 року

На сайті КМДА створено петицію, яка закликає створити пункти, де будуть приймати різні види пластику, поліетилену та інших відходів, які зараз здати неможливо. Це дозволить зупинити зростання звалищ і принесе додатковий прибуток місту.

За словами творця петиції Ірини Нецори, період розпаду поліетилену становить від 100 до 500 років. Щороку на сміттєві полігони викидають тонни пластику, тому його переробка ─ одна з найгостріших проблем сучасного суспільства.

У тексті петиції також йдеться про те, що батарейки, які люди викидають у відро для сміття, потім потрапляють на звалища. У процесі розкладання важкі метали з батарейок разом з іншими шкідливими речовинами зі сміття потрапляють у ґрунтові води і, як наслідок, опиняються в організмі людини. Те ж саме відбувається з люмінесцентними лампами.

«Велика Епоха» писала, що в Києві лише в чотирьох місцях приймають поліетилен, при цьому в двох із них ─ тільки у великих обсягах. У пунктах «Київміськвторресурси», які розташовані по всьому місту, не приймають поліетилен і деякі види пластику. Також не приймають тару для яєць, соків та різні види паперової упаковки для їжі.

Деякі зі згаданих вище видів відходів приймають в «Мобільному пункті прийому відходів», який курсує Києвом на вихідних.

«Велика Епоха» підготувала інтерактивну мапу «Куди здати відходи» для різних міст України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...