• У Голосіївському районі відкрилося перше велокафе Києва

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Субота, 12 березня 2016 року

У Голосіївському районі столиці відкрилося перше велокафе — «Ride&Coffee». Тут можна не тільки спокійно відпочити за чашкою кави, а й замовити техобслуговування велосипеда, повідомляє bzh.life.

Велокафе «Ride&Coffee» працює при магазині «Велопланета» в Голосіївському районі Києва. За словами Марії Йоханссон, керівника кав'ярні, цей район дуже популярний для велопрогулянок, але немає місця для відпочинку, де можна зупинитися: «Часто буває, що велосипедисту нікуди поїхати відпочити, перекусити, попити кави, почекати, поки його велосипед відремонтують або налаштують».

Сьогодні до кафе заходять клієнти магазину, які прийшли вибрати собі велосипед, велосипедисти, всі, хто хоче випити дорогою чашку латте або капуччіно, і звичайні перехожі, яким цікаво побувати в першому міському велокафе.

В меню «Ride&Coffee» — не тільки кава (кокосовий латте, раф-кава з лавандою або малиною, капуччіно), але й чай, а також випічка: пироги, бісквітні тортики та ін.

Адреса велокафе «Ride&Coffee»: проспект Голосіївський, 92/1.

«Велика Епоха» раніше писала про VeloMap.Info— інтерактивну мапу для велосипедистів Києва, і про те, в які столичні кафе можна прийти зі своїм собакою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...