• У Києві перевірять, чи готове місто до потоку велосипедистів

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Середа, 16 березня 2016 року

Активісти велосипедного руху в парку Шевченка у Києві зберуться наприкінці березня, щоб перевірити, чи готове місто та учасники дорожнього руху до великої кількості велосипедистів на дорозі.

«Наша мета — згуртуватися і з повагою та ввічливістю заявити про себе у форматі велосипедного свята», — пишеться на сторінці акції у «Фейсбуці».

Організатори попереджають, що їхати містом доведеться без супроводу машин, ДАІ не перекриє дороги для руху велосипедистів.

Цей захід дасть можливість перевірити, як будуть реагувати на таку групу людей на дорогах. Як зможуть скоординувати свої дії самі велосипедисти.

Збір: 26 березня о 14:00.

Старт: 15:00.

Велосипедний рух у Києві набирає популярність. Поруч із багатьма підприємствами почали з'являтися парковки для велосипедів.

Найбільша велопарковка «Велохаб» розташована на вулиці Басейній, 12. На її території є камери схову, веломайстерня, гардеробні, душові кабіни, wi-fi, фан-зона, спортмайданчик і багато іншого для спорту та дозвілля.

У Голосіївському районі столиці у велокафе — «Ride&Coffee» можна не тільки спокійно відпочити за чашкою кави, а й замовити техобслуговування велосипеда.

Більше цікавих місць для велосипедистів можна знайти на інтерактивній мапі VeloMap.Info.

Не зайвим для велосипедистів буде згадати про правила руху на велосипеді.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...