• Створено мапу реконструкції Києва

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 14 березня 2016 року

Асоціація велосипедистів Києва створила інтерактивну Google-мапу реконструкції столиці. На мапі можна переглянути всі заплановані і затверджені міськрадою на поточний рік ремонти вулиць і парків, а також подати свою пропозицію, повідомляє avk.org.ua

Підготував мапу Олександр Гребінський на основі даних Програми соціального та економічного розвитку Києва на 2016 рік. На мапі відзначено вулиці, парки та інші об'єкти, де в 2016 році заплановано капітальний ремонт або реконструкція. Всі майбутні ремонтні роботи затверджені Київрадою.

Під час натискання на піктограму праворуч на мапі відкривається вікно з докладною інформацією щодо вибраного об'єкту: назва, номер і код, замовник, терміни будівництва, кошторисна вартість (в тис. грн), програма фінансування.

Кожен може ознайомитися з даними мапи і подивитися, які зміни плануються в районі. Якщо ви добре знаєте конкретний об'єкт, який підлягає реконструкції, і хочете, щоб він покращився після виконання робіт, є можливість подати свою пропозицію.

При цьому слід звернути увагу на наступне:

1. Під час реконструкції і ремонту необхідно враховувати зручні та безпечні умови для руху велосипедистів та пішоходів;

2. Під час будь-якої реконструкції або ремонту необхідно дотримуватися принципів безбар'єрності (зниження бордюрів, уникнення підземних пішохідних переходів і т.п.).

Пропозиції приймаються до початку ремонтних робіт за тел. 15-51 (Контактний центр Києва).

Дивіться також, як кияни можуть допомогти реконструювати парки міста і куди можна принести 2  відпрацьовані акумулятори.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...