• На якому каналі показують актуальні новини

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 26 лютого 2016 року

ⓅУсі цікаві та користі новини, які трапились сьогодні, відтепер можна знайти в одному місці. Якщо здається, що ви сьогодні пропустили якусь важливу подію, не засмучуйтесь — на нашому сайті представлено вичерпну інформацію, з якою можна ознайомитись у зручний час. Всі останні новини дня можна дізнаватись майже в реальному часі, вони оперативно з’являються на нашому сайті. Різноманітна тематика сайту передбачає інтереси користувачів будь-якого напрямку, від політики та економіки до спорту та шоу-бізнесу. Для людей, які живуть у шаленому ритмі та мають потребу бути постійно в курсі новин за останню годину, сайт «24» як раз для вас.

Телеканал новин «24» — перший цілодобовий український канал новин, один із небагатьох вітчизняних медіа, який може собі дозволити говорити правдиву та достовірну інформацію, підтверджену фактами.

Аудиторія телеканалу «24» — активні та розумні люди, зі свідомою громадською позицією, чоловіки та жінки віком 25+. Цим людям потрібне достовірне джерело свіжої та правдивої інформації, якому можна довіряти.

Задача нашого телеканалу — оперативно та об’єктивно повідомляти про події, які сталися в політиці та економіці, бути неупередженими, представляти найцікавішу та актуальну інформацію протягом доби.

Команда телеканалу — амбіційні та сміливі журналісти, які мають серйозні плани на майбутнє та прагнуть постійно вдосконалюватись, бути завжди поруч із глядачем. Колектив телеканалу має на маті створювати доступні та корисні новини, які може побачити кожен громадянин України. Тому телеканал «24» можна дивитись не лише через телевізор, але і в мережі інтернет, в режимі он-лайн, а також за допомогою спеціального додатку на мобільному телефоні «новини 24» на AppStore для iPhone та на Google Play для Android.

Глядач може користуватись аплікаціями Smart TV для Samsung, LG та Dune HD — оперативні новини в режимі он-лайн та «за вимогою».

Таким чином, можна переглядати програми в прямій трансляції, або переглядати, коли буде зручно. Новинний продукт, високої якості, об’єктивність і неупередженість, цілодобовий доступ до новин, як раз такий канал необхідний суспільству сьогодні.

Телеканал новин «24» почав працювати в ефірі 1 березня 2006 року. Покриття на території України становить 87%, середньодобова частка становить 1,1%, рейтинг — 0,17%.

Власниками телеканалу є три особи, а саме, Кіт-Садова К.О., Андрейко Р.Б. та Андрейко О.Ю.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...