• Як швидко замовити таксі в Києві в онлайн-режимі?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 4 березня 2016 року

ⓅУ сучасному світі час просто на вагу золота. Тому коли виникає необхідність замовити таксі, хочеться зробити все швидко без дзвінків з мобільного і непотрібних гудків. У цій статті ми розповімо, як замовити таксі онлайн. У чому переваги замовлення таксі «Джокер»?

* Ви зможете швидко вказати звідки і куди вам потрібно їхати, а також відразу дізнатися скільки буде коштувати поїздка;

* Після заповнення цих параметрів калькулятор підрахує вартість замовлення таксі;

* Вам не потрібно чекати, доки оператор рахуватиме вартість використання послуг таксі або ж взагалі чекати, доки лічильник нарахує вам за тарифами водія;

* Послуга доступна в будь-який час доби, а заповнення всіх полів займає менше хвилини;

* Програма підрахунку вартості замовлення таксі проста у використанні, тут немає складних налаштувань, все інтуїтивно зрозуміло;

* Це швидко — вам не треба шукати номери служб таксі, очікувати встановлення зв'язку. Просто збережіть адресу нашого сайту собі в мобільному телефоні або в ноутбуці (закріпіть вкладку в браузері).

Як заповнити форму замовлення таксі в Києві:

Коли ви зайшли на сторінку заповнення параметрів поїздки, зверніть увагу, яку мову системи встановлено. Якщо всі символи відображаються російською мовою, тоді можна переходити до заповнення адреси вашого розташування і пункту призначення. Зверніть увагу, на вашій клавіатурі необхідно також встановити російську розкладку, тоді введення символів не викличе труднощів. Наведіть курсор на заповнення адресного поля. Тут вам не потрібно вводити повну назву вулиці, досить ввести перші 2—3 літери і система підбере актуальні назви вулиць в цьому районі. Однак, вводячи вулицю, не варто використовувати скорочення типу: вул., ул., пров. і т.д. Оскільки в цьому випадку система не зможе підібрати необхідні назви вулиць.

Замовлення таксі в онлайн-режимі стрімко набирає популярність. Якщо ви часто користуєтеся послугами таксі в Києві, Радимо зберегти адресу нашого сайту. Ми так само, як і раніше, приймаємо заявки через диспетчерів, для цього достатньо зв'язатися з операторами, зателефонувавши по одному з телефонів: (044) 233-39-33, (067) 553-39-33, (095) 233-39-33, (063) 233-39-33. Якщо ви використовуєте мобільний телефон, наберіть номер 3933. Чекаємо ваших заявок!

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...