• Як кияни можуть допомогти в реконструкції парків міста

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Четвер, 3 березня 2016 року

Дирекція КП «Київський центр розвитку міського середовища» просить активну частину киян взяти посильну участь у роботі над проектами реконструкції парків. Це допоможе зробити відпочинок жителів столиці та гостей більш комфортним і безпечним.

Проектувальники вже працюють над цим завданням, але, щоб максимально врахувати і вирішити проблеми, потрібна допомога.

«Нам потрібні ваші знання територій парків і ідеї з їх наповнення! Ми пропонуємо вам створити робочі групи по кожному парку, де ви зможете спільно з архітекторами планувати розвиток кожного окремого парку і бути постійно в гущі подій, а також контролювати хід розробки проектів», — пише Денис Півнєв, директор КП.

Заплановано реконструкцію ряду парків — «Солом'янський ландшафтний парк», «Наводницький», «Юність», «Святошин», «Кадетський Гай», «Наталка», ДШК, імені Пушкіна та «Нивки», повідомляє він на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Адреса Департаменту містобудівництва та архітектури, де можна заявити про бажання взяти участь у проектуванні парків, — вул. Хрещатик, 32.

Тел.: (044) 221-60-70.

E-mail: kyiv.parky@gmail.com.

Жити в затишному та красивому місті, напевно, хотів би кожен з нас, і є всі можливості особисто брати в цьому участь. Можна організувати акцію з озеленення — свого двору, вулиці, дитячого майданчика. Архітектори та ландшафтні дизайнери можуть брати участь у конкурсі на створення меморіального парку.

На сайті «Великої Епохи» опубліковано онлайн-мапу, на якій відзначено 47 парків і скверів столиці.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...