ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

За таксі в Києві через «CarOnFly» можна розрахуватися банківською картою

Велика Епоха

Мобільний додаток «CarOnFly» для швидкого замовлення таксі тепер вводить безготівковий розрахунок. Тепер за таксі в Києві можна буде оплатити за допомогою банківської карти.

Наразі такий зручний спосіб оплати не пропонує жодне таксі Києва, пише «Вгороде». Як повідомляється, більшість служб таксі, якщо і надають таку можливість, то на дуже низькому рівні.

Додаток «CarOnFly» — сервіс замовлення таксі в Києві без посередників. З його допомогою можна зв'язатися з водієм безпосередньо і викликати таксі. Додаток також дозволяє вибирати клас авто, в режимі реального часу стежити за поїздкою, оцінювати якість послуги і багато іншого. Остання новинка сервісу — можливість у додатку оплатити поїздку банківською картою.

Оплата поїздки проводиться через «LiqPay» — платіжну систему ПриватБанку. Карти інших банків також приймаються. Під час першого замовлення таксі потрібно буде внести дані банківської картки в систему. Під час наступних замовлень — карта вже не знадобиться.


Додаток «CarOnFly» є для Android і iOS. Також його можна завантажити через App Store, Google Play і Play Market на смартфоні.

Раніше «Велика Епоха» повідомляла про мобільний додаток для пошуку найближчого кур'єра і сервіс «Онлайн бюро знахідок».`