• Київський «ЧИСТОFEST» допоможе очистити місто

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Вівторок, 22 березня 2016 року

У Києві в Гідропарку 23 квітня пройде музично-екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST». Його мета розкрити екологічні проблеми, які існують в нашій країні, і знайти шляхи їх вирішення.

Фестиваль пройде в рамках щорічної екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!».

Через мистецтво на фестивалі піднімуть питання про поширення культури дбайливого ставлення до сміття і повторного використання твердих побутових відходів, а також про створення особливого середовища для обміну досвідом та спілкування однодумців, небайдужих до екологічного майбутнього рідної землі.

Для учасників фестивалю буде організовано:

- Конкурс номерів екологічного спрямування від аматорських, професійних і незалежних колективів художньої самодіяльності України;

- Конкурс робіт образотворчого та прикладного мистецтва разом з показом творів та інших виробів відповідної тематики;

- Виставка технологій «зеленої» енергетики;

- Ярмарок продукції, виготовленої з вторинної сировини, тощо.

Під час фестивалю підведуть підсумки шостої масштабної щорічної екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!».

До участі у фестивалі запрошені охочі з усіх куточків України, творчість яких так чи інакше стосується екологічної тематики. Їх закликають провести такий захід у своєму місті. Організатори повідомляють, що акція проходить у всіх центральних містах, а фестиваль наразі вже готують у таких містах, як: Полтава, Ірпінь, Лубни, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кіровоград, Суми, Херсон.

Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST» організований громадською організацією «Let's do it, Ukraine», яка об'єднує близько 400 тис. волонтерів з усіх областей України. Українська організація є частиною всесвітнього руху «Let's Do It! World», поширеного в 113 країнах світу.

Раніше «Велика Епоха» повідомляла, що в Києві скоро планують встановити контейнери для роздільного збору відходів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...