• Кияни можуть допомогти озелененню скверу Франка

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 24 березня 2016 року

Оголошено конкурс на кращий проект з озеленення скверу ім. Франка. До 12 квітня будь-який киянин може запропонувати свій дизайнерський проект з облаштування цієї території, повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбуці» генеральний директор КО «Київзеленбуд» Сергій Симонов.

Конкурс з благоустрою столичного скверу ім. Франка стартував 21 березня і триватиме протягом трьох тижнів, до 12 квітня. Організатори конкурсу — комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Печерського району.

«Зараз ми шукаємо ідеї для скверу ім. Івана Франка. Під гаслом „Парки для киян“ ми закликаємо всіх жителів столиці приєднатися до обговорення та креативного забарвлення скверу. Будь-яка ідея, яка стане для відвідувачів скверу справжньою родзинкою, обов'язково повинна втілитися в життя. Давайте разом формувати парковий простір!» — пише Сергій Симонов.

Для участі в конкурсі спочатку потрібно подати заявку на електронну адресу kp_uzn_pr@ukr.net, деталі за телефоном (044) 284-86-99. Свої пропозиції щодо благоустрою території скверу можна подавати в будь-якому форматі.

Жителям Києва також пропонують проголосувати за кращий проект конкурсу «Києву Квітучим Бути», який прикрасить столицю.

«Велика Епоха» раніше писала, що «Київзеленбуд» шукає фахівців з догляду за білочками, щоб створити їм в парках і скверах Києва комфортні умови для проживання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...