ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві пройде фестиваль ядерного стресу

Велика Епоха

На вулиці Набережно-Хрещатицькій 14 травня 2016 року відбудеться фестиваль ядерного стресу «Реакція», на якому можна буде побачити альтернативу атомній енергетиці, пишуть організатори на своїй сторінці у «Фейсбуці».

#img_center_nostream#Вже 30 років минуло з дня Чорнобильської трагедії, ще менше з дня трагедії на Фукусімі, але досі немає ніяких альтернатив атомній енергетиці. Працівники громадської організації «Екоцентр» вирішили виправити це становище.

Простір, у якому пройде фестиваль, буде складатися з кількох інтерактивних зон, кожна з яких — погляд ізсередини на атомну енергетику і безпечні альтернативи. Учасники зможуть потрапити до зони ураження, побачать цикл виробництва атомної енергії та спробують шукати шляхи знезараження.

В окремій зоні можна буде потрапити до раю альтернативної енергетики. Тут будуть і сонячні панелі та концентратори, і біогазові реактори, і майстер-класи з економії на індивідуальному і домовому рівні, майстерні-інсталяції безвідходного виробництва і бесіди про загадкову аквапоніку.

Крім цього, на фестивалі пройдуть лекторії, відео-покази, буде організовано художню зону, кожен відвідувач зможе занести книгу на бук-кроссінг, відправити листівку подяки для ліквідаторів. Увечері для всіх — музично-літературна програма.

Організатори обіцяють цікаву, творчу і зрозумілу кожному зустріч, а також і те, що відвідувачі не залишаться голодними.

Вхід вільний.

З питань інформаційного партнерства можна звертатися до медіа-координатора фестивалю Ганни Блатської.

Телефон: (063) 127-28-87.

E-mail: [email protected].

Адреса: Арт ПРИЧАЛ, вул. Набережно-Хрещатицька, річка Дніпро, причал №2.

У багатьох країнах світу намагаються знайти альтернативу атомній енергетиці, і прекрасним прикладом цього може служити Швеція, яка видобуває енергію зі сміття. Україна теж не стоїть на місці — вже з'явився біогазовий завод, який постачає енергію довколишнім селам і теплицям. Але деякі країни світу все ще просувають ядерну енергетику. «Велика Епоха» писала, що Китай зробив своєю стратегією — вийти на світовий рівень в експорті ядерних технологій.