• Фарби океану та краса стихії від фотографа Воррена Кілана

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 15 березня 2016 року

Воррен Кілан — фотограф морських пейзажів і дивовижних видів океану. Його роботи — це і сила океану, і приваблива гра фарб води, і скороминуща краса стихії.

Воррен родом з Австралії. Зараз він живе на узбережжі Нового Південного Уельсу. Вміння фіксувати на камеру силу і красу стихії — це результат його багаторічної роботи біля океану.

«Велику частину дня я проводжу поруч з океаном, намагаючись передати те, що бачу, за допомогою цифрової фотографії», — говорить Воррен.

Як зізнається фотограф, він завжди захоплювався природою, особливо океаном і його мінливою формою: «Я вважаю, що повинен зобразити і поділитися тими емоціями, які бачу в неповторних моментах моря. Я люблю непередбачуваний характер води в русі й те, як сонячні промені додають воді ще більше „життя“, як на поверхні, так і під водою. Для мене важливим завданням є створення образу й можливість розкрити його історію або справити враження на глядача».

У 2013 році Воррен відкрив свою першу фотогалерею у Вуллонгонзі. Це стало доброю нагодою для того, щоб продемонструвати і продати друковані роботи місцевим та міжнародним клієнтам.

Роботи Воррена отримали високу оцінку на багатьох престижних конкурсах, в тому числі, Epson International Pano & International Loupe Awards і International Photo Awards. Він є переможцем кількох міжнародних нагород у номінації морського пейзажу.

Дивіться також красу білоруських пейзажів від фотографа Олексія Угальнікова і фото Ісландії з висоти пташиного польоту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...