• Створено кухоль, який може перевірити якість води та очистити її

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Четвер, 31 березня 2016 року

Львів'яни розробили кухоль «Travel Cup», який здатен визначати якість води, рахувати калорії та стерилізувати воду, повідомляється на сайті «Твоє місто».

Роман Савченко та Антон Скрипник познайомилися під час навчання на програмі MS in Technology Management у Львівській бізнес-школі УКУ. Вони створили кухоль, який одночасно став новим винаходом, спільним бізнесом та дипломним проектом.

Творці проекту замислилися над тим, що перед вживанням води з будь-якого джерела необхідно перевірити її якість, але не всі можуть собі це дозволити. Це підштовхнуло їх до створення приладу, який буде визначати якість води. І таким приладом став кухоль «Travel Cup».

У нього є опції для аналізу води на рівень кислотності, солей, нітратів та ін. показників.

Як стверджують творці винаходу, «Travel Cup» може знезаражувати воду завдяки ультрафіолетовій лампі, яку вмонтовано в кришку кухля.

Для зручності кухоль обладнали бездротовою зарядкою та підсвічуванням.

За основу пристрою було взято звичайний термокухоль. Для нижньої частини кухля використовувалася кришка термоса, куди також вмонтовано спеціальну мікросхему.

Розробники створили додаток, який передає інформацію про склад води, записує історію, створює графіки, показує обсяг і тип вживаної рідини.

Творці пристрою кажуть, що продукт цілком підходить для того, щоб вийти з ним на ринок, проте собівартість прототипу оцінити зараз важко, оскільки багато елементів зроблено власноруч. Але орієнтовну ціну такого кухля все-таки назвали — $50—80.

Розробники поставили перед собою завдання вийти з цим продуктом на майданчик для збору коштів Kickstarter.

Нагадаємо, «Велика Епоха» повідомляла про книгу, що здатна очищати воду, і про робота, який очищає водойми, та вбиває шкідливі мікроорганізми.

Також ознайомтеся з інфографікою, яка показує, як очистити світовий океан за допомогою утилізації пластикових відходів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...