• Асоціація велосипедистів Києва створила ілюстрації про користь велосипеда

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Понеділок, 4 квітня 2016 року

Асоціація велосипедистів Києва розробила серію зображень під девізом «Крути педалі, Києве!», на яких показано користь велосипеда: для людини, для міста, для країни та навіть цілої планети.

«Ми віримо, що кожна поїздка на велосипеді — це більше ніж виток педалями. Той, хто їздить на велосипеді, приносить користь не тільки собі у вигляді гарного здоров'я, економії часу і коштів, але і бере участь в глобальних перетвореннях», — пишуть організатори асоціації на своєму сайті.

Велосипед — екологічний вид транспорту, поїздки на ньому не тільки гарні для здоров'я, але і не забруднюють повітря нашої планети. Цей транспорт менш небезпечний для пішоходів і доріг, тому його використання скоротить смертельні ситуації при ДТП і засоби на ремонт доріг.

Зображення публікуються в мережі «Фейсбук» на сторінці Асоціації (альбом буде оновлюватися протягом березня-квітня 2016 р.). Кожен блок складається з 5-6 фактів.

Оскільки Асоціація велосипедистів Києва є неприбутковою організацією і багато в чому існує внаслідок пожертвувань і підтримки членів Асоціації, то, якщо ви хочете допомогти її діяльності, можна зробити благодійний внесок.

З питань співпраці та з ідеями, як розширити проект, звертайтеся за адресою: media@avk.org.ua.

Нагадаємо, що найбільша велопарковка в Києві «Велохаб» розташована на вулиці Басейній, 12. На її території є камери схову, веломайстерня, гардеробні, душові кабіни, wi-fi, фан-зона, спортмайданчик і багато іншого для спорту і дозвілля.

Інтерактивна карта VeloMap.Info. буде гарною підмогою кожному велосипедисту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...