• Діти в Україні можуть взяти участь у національному конкурсі малюнка

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Вівторок, 29 березня 2016 року

Розпочався Всеукраїнський конкурс дитячої художньої творчості, який надає можливість розкрити таланти дітей і заявити про них не тільки в Україні. Про це пишеться на сторінці засновника Всеукраїнського благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього» Ігоря Янковського.

Це вже IV конкурс Всеукраїнського благодійного фонду. Тема конкурсу в цьому році «Україна: шлях до миру!». За словами Ігоря Янковського, вона показує прагнення всього українського народу до миру і добробуту в нашій державі.

«Впевнений, що новий конкурс викличе великий інтерес у них. Знаю, що наші діти в своїх малюнках зможуть яскраво, чітко і різноманітним чином передати свою мирну позицію, свої мрії та погляди на те, як треба будувати життя в Україні», — сказав меценат і закликав дітей малювати позитивні роботи, щоб вони приносили більше тепла та оптимізму в житті людей, пишеться на сторінці Фонду Янковського.

До участі в IV Всеукраїнському конкурсі дитячої художньої творчості «Україна: шлях до миру!» запрошують дітей віком від 5 до 17 років з усіх регіонів України. Малюнки можна виконати в різній техніці на аркушах паперу форматом А2 або А3. Конкурсні роботи приймаються з 16 березня по 16 травня 2016 р.

Переможців буде нагороджено цінними призами, а роботи фіналістів увійдуть до збірки картин-ілюстрацій календаря на 2017 р.

Для участі в конкурсі потрібно:

— ознайомитися з положенням про конкурс;

— надати заявку на участь (до 14 років) або (з 14 років);

— укласти «Авторський договір» (до 14 років), або (з 14 років).

Адреса: вул. Амосова, 12, БЦ «Горизонт Парк», корп. 1, поверх 5, офіс 5-С.

Телефон: (044) 459-03-04, (067) 247-59-31.

Факс: (044) 459-03-05.

e-mail: i.esmurzieva@iff-charity.org, info@iff-charity.org.

Картини юних українських художників виставлялися в світових столицях — Культурному центрі України в Парижі, на Економічному форумі в Польщі, в будівлі Європарламенту в Брюсселі, а також у будівлі ООН в Нью-Йорку.

Крім участі в конкурсі малюнка можна спробувати навчитися старовинній українській вишивці або гончарній майстерності

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...