ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Архітектор побудував автономний будинок з трьох морських контейнерів

Велика Епоха

Канадець Джозеф Дюпюї (Joseph Dupuis) побудував автономний будинок з трьох морських контейнерів, який живиться сонячною енергією.

Сьогодні питання будівництва дешевого енергоощадного житла цікаве багатьом. Будинки з контейнерів поширені в країнах з теплим кліматом, але Джозеф вирішив побудувати такий будинок у Канаді, де взимку бувають сильні морози.

Щоб побудувати будинок, канадець витратив близько $20 тис. Вартість одного контейнера становила $2,6 тис. Джозефу довелося працювати 3 місяці по 60 годин на тиждень.

#img_center_nostream#Корпус контейнерів збирається з тонких листів металу, тому, крім додаткової внутрішньої обробки, господар встановив у будинку ефективну систему охолодження та опалення.

Опалення будинку площею 32 м2 в місцевості, де температура може знижуватися до -40°C, забезпечує електрична тепла підлога, яка нагрівається до 15°C. Додаткове опалення забезпечує дров'яна піч. На даху контейнерного будинку встановлено сонячні батареї. Серед зручностей — повністю обладнана кухня і душ.

Джозеф працює архітектором, а також займається дослідженнями в галузі поновлюваних джерел енергії. Будинок, який він спорудив, є для нього великим експериментом. Проживаючи в ньому, Джозеф постійно шукає нові ідеї для збільшення автономності та енергоефективності.

Своїм прикладом Джозеф зміг донести іншим, що для комфортного життя не обов'язково витрачати величезні кошти на придбання будинку і що можна жити простіше.

Щоб допомогти іншим, канадець проводить семінари, на яких навчає, як проектувати дешеві енергонезалежні будинки.

Джозеф повідомив «Великій Епосі», що з ним зв'язався ріелтор, який запропонував йому виготовляти такі будинки на продаж.

Ящко вам необхідно будівництво басейнів, тоді вам потрібено завітати на цей ресурс: bnv.ua/ua.

«Велика Епоха» раніше писала, як побудувати дешевий будинок вартістю всього $5000.

Читайте також про автономний і екологічний будинок у формі капсули для життя в дикій природі та про американця, який будує екологічно чисті будинки зі вторинної сировини та пляшок.