ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

З’явився новий спосіб, як притягати до відповідальності порушників ПДР

Велика Епоха

ІТ-компанія створила мобільний додаток, що дозволяє фіксувати на камеру порушників дорожнього руху і передавати ці дані на сервер патруль.com. Додаток отримав назву «Громадський Патруль». З його допомогою, за словами розробників, можна знизити кількість аварійних ситуацій і зробити дороги безпечнішими.

#img_center_nostream#

Як працює «Громадський Патруль»

Після запуску програми, розробленої компанією Stfalcon.com, відразу вмикається камера. Це дозволяє оперативно зафіксувати порушника: зробити фото та відео. Адміністратор визначає об'єктивність отриманого відео і переадресовує на мапу порушників. Так за допомогою мобільного додатку створюється база порушників правил дорожнього руху.

Зараз ведуться переговори з патрульною поліцією, щоб вона реагувала на подібні порушення безпеки дорожнього руху.

Щоб заохочувати водіїв фіксувати порушення, розглядається можливість фінансової нагороди розміром 20% від розміру штрафу, який сплатить порушник.

Також «Громадський Патруль» розпочав співпрацю з організацією «DashcamUA», яка домагається на законодавчому рівні, щоб отримані фото- і відеоматеріали відправлялися на сайт поліції і були повноправним доказом порушення ПДР.

#img_center_nostream#Таким чином, дві ініціативи працюють разом — «DashcamUa» проводить законодавчу роботу та готує систему автоматичної обробки повідомлень, а «Громадський Патруль» збирає базу правопорушень і працює над мобільними додатками Android і iOS.

Мобільний додаток «Громадський Патруль» можна безкоштовно завантажити на GooglePlay і iOS.

Компанія «Stfalcon.com», яка розробила міні-реєстратор «Громадський Патруль», в 2014 році створила всеукраїнський проект для водіїв «Дороги України», що дозволяє оцінювати стан доріг і прокладати оптимальний маршрут поїздки.

Раніше «Велика Епоха» повідомляла, що в Києві з'являться миготливі знаки на пішохідних переходах. Також дізнайтеся, як допомогти очистити місто від незаконної реклами.