• Кияни увечері можуть допомогти жертвам комуністів

  • Аліна Танько, Євген Довбуш | Велика Епоха
    Понеділок, 25 квітня 2016 року

25 квітня в Києві відбудеться мирна акція, мета якої — зупинити масові вбивства людей у Китаї, санкціоновані компартією. Організатори закликають небайдужих людей прийти до посольства КНР і поставити свій підпис проти переслідувань.

Організатори акції — послідовники системи самовдосконалення Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) в Україні.

За підрахунками влади Китаю, з 1992 по 1999 рік ефективні оздоровчі вправи цігун цього методу привабили 70—100 млн прихильників. Така популярність викликала негативну реакцію глави компартії, у ЗМІ почала з'являтися негативна інформація, послідовників Фалуньгун стали бити і заарештовувати.

25 квітня 1999 року в Китаї понад 10 тисяч послідовників Фалуньгун провели мирну акцію біля Бюро звернень Центрального уряду в Пекіні. Вони закликали зупинити переслідування їхніх однодумців з боку влади. У той день прем'єр-міністр Китаю Чжу Жунцзі запевнив, що це питання буде вирішено, і учасники акції почали розходитися.

Однак лідеру КНР Цзян Цземіню не подобалася велика популярність цього руху.

Попри спокійний і мирний характер акції, вона була однією з наймасштабніших для комуністичного Китаю. Через 3 місяці після цього Цзян Цземінь видав директиву: «Скомпрометувати репутацію послідовників Фалуньгун, розорити і знищити їх фізично».

Усна вказівка глави компартії поклало початок широкомасштабним репресіям, які тривають і понині. За офіційними даними, в ході переслідувань загинули понад 3500 послідовників Фалунь Дафа. Але незалежні розслідування показують, що ця цифра значно вища — сотні тисяч і навіть мільйони людей.

Послідовників Фалуньгун ув'язнюють в табори, психіатричні лікарні, класи з промивання мізків. У 2006 році стало відомо, що у військових госпіталях і в'язницях у послідовників цієї системи, які дотримуються принципів правда-доброта-терпіння, насильно видаляють органи на продаж.

Щорічно 25 квітня послідовники Фалуньгун усіх країн збираються разом на мирну акцію із закликом припинити масові вбивства в Китаї. На заході кожен може підписати петицію в ООН із закликом до влади КНР припинити злочини.

Раніше Європарламент прийняв резолюцію проти насильницького видалення органів у в'язнів совісті в Китаї.

Місце проведення акції: вул. Михайла Грушевського, 32. Посольство КНР.

Коли: 25 квітня, з 17:00 до 20:00.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...